Creatio Ex Nihilo

Jak możesz pomóc?

1. Dlaczego potrzebujemy Twojej pomocy?

Stowarzyszenie Creatio ex Nihilo tworzy larpy oraz gry miejskie związane z historią Europy, dziedzictwem kulturowym Europy oraz historią Krakowa i okolic. Organizacja takich przedsięwzięć wiąże się z ogromnym nakładem pracy oraz czasu z naszej strony. Gdy już projekt powstanie i zostaje wdrażany w życie wtedy wkraczają wolontariusze, którzy pomagają nam w sprawach logistycznych i organizacyjnych. Jesteśmy niewielkim zespołem i każda para rąk jest nam potrzebna aby stworzyć coś porywającego i jednocześnie przekazującego w sposób ciekawy przeszłe dzieje.

2. Jak Ty skorzystasz pomagając nam przy projektach?

Pracując z nami jako wolontariusz nie tylko poświęcasz swój czas i siły, ale zdobywasz praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu organizacji dużych imprez. Uczysz się zarządzać czasem, grupą oraz wykonywania swoich obowiązków pod presją czasu. Na Twoje życzenie możemy wystawić stosowne zaświadczenie z wykazem prac jakie wykonywałe(a)ś i wiedzy jaką zdobyłe(a)ś. Jednocześnie poznasz fantastycznych ludzi, którzy uważają, że historia wcale nie jest nudna oraz, że tą wiedzę można przekazać w oryginalny i nie szablonowy sposób. Zapewniamy świetną atmosferę w ciągu pracy oraz niezwykłą przygodę w odległe czasy historii.

3. Jakie czynności wchodzą w zakres wolontariatu?

  • Kierowanie uczestników do odpowiednich miejsc noclegowych
  • Wydawanie posiłków i pilnowanie aby były wydawane na czas
  • Akredytacja uczestników oraz przekazywanie im niezbędnych informacji na temat imprezy
  • Pomoc medyczna w trakcie imprezy
  • Zarządzanie zaopatrzeniem, sprzętem oraz prace porządkowe

4. Jak się zgłosić?

Wystarczy napisać mail na adres kontakt@creatioexnihilo.org z informacją o chęci współpracy. Jeśli interesuje Cię praca przy konkretnym projekcie, napisz nam o tym!