Creatio Ex Nihilo

Larp „Le gite”

Creatio ex Nihilo podjęło się stworzenia larpa w klimatach pirackiego steampunku. Larp nastawiony jest na dobrą zabawę, pirackie klimaty oraz współtworzenia z twórcami kart postaci. Dlatego też każdy uczestnik będzie mógł tworzyć wraz z MG kartę tej postaci, którą wybierze sobie z listy.

Wstęp fabularny:

Drogi przyjacielu!

Przybyłem na wyspę, która leży pośrodku tysiąca oceanów. Miejsce ucieczek wielu wyjętych spod prawa. Gdzie łagodne prądy morskie kierują wielu zbłąkanych. Tu spokój duszy znajdują wyjęci spod prawa. Nikt na wyspie nie patrzy na kolor skóry i pochodzenie.

Na wyspie mieści się karczma „Le gite”. Ponoć jej nazwa wzięła się od rozbitego statku u brzegu wyspy, a sama karczma zbudowana została z jego resztek. Ponoć należał do handlarzy niewolników, a inni powiadają, że wiozły one kryształy, które teraz samotnie spoczywają na dnie oceanów. Prowadzi ją francuz wraz z rodziną, a miejscowi chwalą sobie trunki.

Widziałem wielu podróżników, dziwaczne stwory, które znasz z opowieści dla dzieci, zniesławieni odkrywcy i wynalazcy piją do nieprzytomności aby zapomnieć o swoich porażkach. Czuję się tu jak w domu! To miejsce jest magiczne! I wyciąga z człowieka największe tajemnice. A jak dobrze wiemy są miejsca w duszy człowieka, do których nie należy zaglądać. To miejsce ja ujawnia. Nigdy nie wiesz z czym będziesz musiał się zetknąć.

Przybywaj tu jak najszybciej! Czekam!

Twój
John Tepper

 

Zapraszamy do zapoznaniem się z bohaterami naszej opowieści: Lista postaci

Formularz rejestracyjny

Informacje organizacyjne:

Koszt: 30 zł
W cenie macie zapewniony: trunek, posiłek oraz rekwizyty
Miejsce: Tawerna Steamland, Kraków
Dzień: 19 listopada (sobota)
Godziny larpa: 16.00 – 21.00
Przygotowania do larpa: od godziny 13 do 15.30
Po grze zapraszamy na afterparty.

 

Wszelkie informacje będziemy publikować na stronie wydarzenia na FB

W razie pytań zachęcamy do kontaktu również poprzez mail: kontakt@creatioexnihilo.org 

le-gite